menu close menu

Bağlıca Marangoz, çok çeşitli uygulamalar için yüksek kaliteli marangozluk hizmetleri sunar. Bağlıca, Etimesgut, Ankara’da kapsamlı marangozluk hizmetleri paketimiz, müşterilerimize programlarına ve bütçelerine uygun ve beklentilerinin ötesine geçen bir çözüm sunmaya yöneliktir. Profesyonel bir marangoz tarafından monte edilmiş veya sabitlenmiş bir şey almanız gerekiyorsa,  size yardımcı olabiliriz.

Farklı uygulamalar için mükemmel marangozluk hizmeti sunuyoruz

Tamir edilmesi gereken ahşap mobilyalar veya hassas ve sorunsuz kurulum gerektiren raflar ve dolaplar olsun, sahip olduğunuz her türlü gereksinimi üstlenebilecek profesyonel bir marangoz ekibimiz var. Firmamız, adil ve rekabetçi bir maliyetle mükemmel sonuçlar veren uzman marangozluk çözümleri sunmaya inanmaktadır. Projenin zorluğu veya kapsamı ne olursa olsun, ekibimizin işi belirttiğiniz program ve süre içinde bitirmesini bekleyebilirsiniz.

Ankara genelinde yüksek eğitimli ve yetenekli marangozlarımız var

Firmamız, herhangi bir marangozluk işini doğru yapmak ve mükemmel sonuçlar elde etmek için gerekli deneyim ve becerilere sahip profesyonel marangozlardan oluşan kendi ekibine ev sahipliği yapmaktadır. Özel talimatlarınız varsa, ekibimiz istediğiniz kesin sonucu elde etmek için tam olarak takip etmenizi sağlayacaktır.

Avantajlar

Profesyonel marangozlarımız farklı marangozluk işlerini yönetebilir.
Karbon ayak izimizi azaltmak için çevre dostu malzemeler ve enerji tasarruflu ekipmanlar kullanıyoruz.
Eğer işi üstlenemezsek, sizi hemen telefonla bilgilendireceğiz.

Ne Sunuyoruz

Tüm marangozluk hizmetlerimiz iyi eğitimli ve yetkin marangozlar tarafından yönetilmektedir.
Son derece profesyonel hizmet, çevre dostu çözümlerle tamamlanmaktadır.
7/24 Müşteri Desteği

Sohbete başla
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Merhaba,
Nasıl yardımcı olabiliriz?